Yenilikler

listede haber yok

KOLBUS Paletleme Makinesi PL 771

Tam otomatik olarak kitap balyalarının paletlerin üzerine saatte 1800 balya hızı ile istiflenmesi için tasarlanmış bir makinedir. Çok az yer kaplayan paletleme makinesi tipi PL 711.E sadece Euro paletler için kullanılabilir.

Avantajları
Paletleme sistemi PL 711 bütün palet tipleri ile çalışması sırasında önemli ölçüde esneklik ve kolay kullanım özelliği dışında küçük ölçülerdeki yer ihtiyacı ile öne çıkar. Patentli Paternoster (devirdaimli asansör) sistemi ile ürünler önceden belirlenmiş palet yüksekliğine göre taşınır ve istenilen palet şeması bütünleşik dönme yönü ile oluşur.

Özellikleri
Kullanım, hareketli-döndürülebilir ekran vasıtasıyla ürün girişi, istifleme ve palet  ölçüsü verilerek gerçekleşir. Palet dizilimi, paletten en uygun şekilde istifade edilebilecek şekilde otomatik olarak hesaplanır ve bu 99 ayrı paket dizilimi olarak da gerçekleşebilir. Kolay kullanılabilen ayar tertibatı sayesinde hızlı bir şekilde işten işe geçiş mümkündür ve makineyi durdurmaya gerek olmaksızın dizilim ayarları da değiştirilebilir.